Wdrażanie i serwis oprogramowania WAPRO

Jesteśmy autoryzowanym dealerem oprogramowań Asseco WAPRO. Naszą ofertę kierujemy zarówno do mikro firm jak i małych i średnich przedsiębiorstw. Oferujemy wdrażanie i serwis oprogramowania WAPRO, jego aktualizację, pełne wsparcie techniczne oraz szkolenia z zakresu obsługi oprogramowania.

Co to jest oprogramowanie Asseco WAPRO i komu jest dedykowane?

Oprogramowania WAPRO to komplet aplikacji wspomagający zarządzanie takimi obszarami jak sprzedaż i magazyn, księgowość i finanse oraz kadry i płace. Zaletami oprogramowania jest prosta obsługa, intuicyjne menu oraz łatwość instalacji i konfiguracji.

Aby ułatwić wybór najodpowiedniejszego pakietu zarządzania systemy Asseco WAPRO podzielone zostały na linie produktowe przeznaczone dla przedsiębiorstw różnych wielkości. Linie zostały zróżnicowane pod względem liczby modułów oraz funkcjonalności. Rozpoczynając pracę z Asseco WAPRO START, wraz z rozwojem przedsiębiorstwa można, z łatwością przechodzić na kolejne, bardziej rozbudowane linie.

Zalety oprogramowania Asseco WAPRO:

  • optymalne wykorzystanie zasobów przedsiębiorstwa
  • obniżenie kosztów zarządzania firmą dzięki automatyzacji pracy
  • bieżąca kontrola nad finansami firmy
  • wyższa jakość obsługi klienta
  • dostęp do nowoczesnych technologii mobilnych
  • prosta i intuicyjna obsługa
  • możliwość rozbudowy oprogramowania o dodatkowe moduły wraz z rozwojem firmy

Aktualizacje oprogramowania WAPRO

Zarejestrowany użytkownik ma prawo do otrzymywania nowej wersji programu bezpłatnie (po cenie nośnika i dostawy) lub odpłatnie w zależności od numeru wersji, który aktualnie posiada.

Aktualizacja płatna powoduje modyfikację oznaczenia liczbowego wersji w postaci zmiany na wyższą pierwszej lub drugiej cyfry zapisu (np. 1.000, 1.100, 1.200, 2.000 itd.). Wersja taka ukazuje się tylko raz w ciągu roku dla każdego produktu.

Oznacza to w praktyce, że użytkownik będzie musiał zapłacić za aktualizację jeśli w wyniku tej operacji następuje zmiana części całkowitej lub dziesiętnej numeru wersji. Przykładowo jeśli posiada aktualnie wersję 1.022 programu i zechce przejść na wersję 1.113 będzie musiał wykupić aktualizacje. Bezpłatnie (po cenie nośnika i dostawy) będzie mógł otrzymać najwyżej wersję o numerze 1.099.

Cena aktualizacji systemu obliczana jest na podstawie aktualnie obowiązujących cen systemów Asseco WAPRO a jej wartość jest wyliczana w zależności od posiadanej przez użytkownika wersji płatnej programu.

Bonus dla nowych klientów

Nowi użytkownicy systemów Asseco WAPRO otrzymują przez okres 7 miesięcy od daty rejestracji* systemu prawo do bezpłatnego zainstalowania każdej płatnej aktualizacji tego systemu, która ukaże się w tym okresie.
Po tym okresie nabywają aktualizacje na zasadach ogólnych.

* wydania pierwszego Kodu Aktywacyjnego

Szkolenia

Zapewniamy możliwość skorzystania z pierwszego bezpłatnego szkolenia, w trakcie którego nasi specjaliści zaprezentują sposób obsługi oraz możliwości konkretnego pakietu co znacznie ułatwi oraz przyspieszy proces nauki pracy z programem.

Szkolenia na zamówienie firm

Organizujemy szkolenia dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb. W takich przypadkach wspólnie z Klientem ustalamy zakres tematyczny oraz czas trwania szkolenia.

Przeprowadzimy również szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb poszczególnych pracowników, np. Głównych Księgowych, pracowników działów księgowości, kadr, płac itp. Szkolenia takie możemy zorganizować nawet dla jednego pracownika przy czym zakres takich szkoleń ustalony jest wspólnie z klientem.