Oprogramowanie WAPRO dla mikro firm

Oprogramowanie WAPRO dla mikro firm to komplet aplikacji wspomagający zarządzanie takimi obszarami jak sprzedaż i magazyn, księgowość i finanse oraz kadry i płace. Zaletami oprogramowania jest prosta obsługa, intuicyjne menu oraz łatwość instalacji i konfiguracji.

Aby ułatwić wybór najodpowiedniejszego pakietu zarządzania systemy Asseco WAPRO podzielone zostały na linie produktowe przeznaczone dla przedsiębiorstw różnych wielkości. Linie zostały zróżnicowane pod względem liczby modułów oraz funkcjonalności. Rozpoczynając pracę z Asseco WAPRO START, wraz z rozwojem przedsiębiorstwa można, z łatwością przechodzić na kolejne, bardziej rozbudowane linie.

Zapewniamy możliwość skorzystania z pierwszego szkolenia, w trakcie którego nasi specjaliści zaprezentują sposób obsługi oraz możliwości konkretnego pakietu co znacznie ułatwi oraz przyspieszy proces nauki pracy z programem.

Dowiedz się więcej o wdrażaniu i serwisie oprogramowania Asseco WAPRO

Oprogramowanie WAPRO dla mikro firm – LINIA START

Została zaprojektowana specjalnie na potrzeby mikroprzedsiębiorstw. Wyróżnia ją prosta instalacja oraz łatwa i intuicyjna obsługa pozwalająca na korzystanie z niej nawet osobom nie posiadającym dużego doświadczenia w pracy z komputerem.

WF-Fakturka

Program ten został zaprojektowany specjalnie z myślą o małych firmach wystawiających maksymalnie kilka faktur (paragonów) miesięcznie. WF-Fakturka umożliwia obsługę jednego podmiotu na jednym stanowisku. Program nie zarządza stanem magazynowym, dlatego też przeznaczony jest dla firm nie prowadzących gospodarki magazynowej, ewentualnie do obsługi punktów sprzedaży, w których stan magazynu nie odgrywa istotnego znaczenia.

WF-Mag START

Program WF-Mag Start przeznaczony jest dla najmniejszych firm handlowych i handlowo-usługowych . Najczęściej wykorzystywany jest do fakturowania sprzedaży towarów handlowych, produktów oraz świadczonych przez firmę usług. W podłączeniu z drukarka fiskalną doskonale sprawdza się w małych punktach sprzedaży detalicznej.

WF-KaPeR START

Księga podatkowa i ryczałt WF-KaPeR dla Windows to systemem przeznaczony do prowadzenia księgowości opartej na księdze przychodów i rozchodów lub ryczałtowej ewidencji sprzedaży, prowadzenia uproszczonych płac, ewidencji środków trwałych i rozliczenia samochodów. Program umożliwia obsługę wielu podmiotów gospodarczych. Z powodzeniem może być używany przez biura rachunkowe. Program można wykorzystać do obliczania i drukowania deklaracji podatkowych, rozliczania prywatnych samochodów, emisji dokumentów księgowych i wielu innych.