Pozycjonowanie stron internetowych

Oferujemy skuteczne pozycjonowanie stron internetowych dla firm i klientów indywidualnych. Jest to najskuteczniejsza, a jednocześnie najtańsza forma reklamy w internecie. Trafia wprost do klientów zainteresowanych produktem/usługą.

Co to jest pozycjonowanie strony?

Pozycjonowanie strony to proces zmierzający do osiągnięcia przez witrynę internetową jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwarek dla wybranych słów i fraz kluczowych. 90% internautów po wpisaniu frazy nie sprawdza kolejnych stron wyników wyszukiwania. Dlatego wysoka pozycja witryny w wyszukiwarkach jest tak ważna. Pozwala na pozyskanie nowych klientów celując wprost w grupę docelową co przekłada się na wyniki finansowe firmy.

Pozycjonowanie jednorazowe

Jest to usługą dedykowaną stronom internetowym, które są nowe z punktu widzenia wyszukiwarek lub są na tyle daleko w wynikach wyszukiwania, że ich gwałtowne „wskoczenie” na wysokie miejsca może zostać zinterpretowane przez Google jako sztuczne i niedozwolone.

Pozycjonowanie jednorazowe to stopniowe wprowadzanie witryny w obręb czołowych pozycji wyszukiwarki. Zwykle pozycjonowanie jednorazowe wystarcza do przebicia się na pierwszą lub drugą stronę w wyszukiwarce – w zależności od konkurencyjności danych słów kluczowych.

Trwałość takiego pozycjonowania zależna jest przede wszystkim od działań jakie podejmuje konkurencja w celu poprawienia wyników wyszukiwania swoich witryn.

Zalety:

  • niska cena
  • brak długoterminowej umowy
  • jednorazowa opłata

Wady:

  • mniejsze efekty niż przy pozycjonowaniu stałym
  • brak gwarancji długotrwałego utrzymywania witryny na wysokich pozycjach wyszukiwania

Pozycjonowanie stałe

Jest usługą trwałą polegająca na ciągłym utrzymywaniu, podbijaniu i monitorowaniu pozycji witryny w wynikach wyszukiwania. Strony, które mają być objęte tą usługą zwykle muszą zostać najpierw wstępnie pozycjonowane.

Zalety:

  • długotrwałe utrzymywanie witryny na wysokich pozycjach w wyszukiwarce
  • możliwość ciągłego monitorowania pozycji witryny
  • koszt uzależniony od efektów

Wady:

  • konieczność podpisania długoterminowej umowy
  • wyższa cena w stosunku do pozycjonowania jednorazowego

Skuteczne pozycjonowanie możliwe jest tylko przy pełnej współpracy klienta z naszym specjalistą. Dlatego zachęcamy do odbycia spotkania przed rozpoczęciem procesu pozycjonowania. Na spotkaniu wspólnie z klientem opracowana zostaje strategia działań mająca na celu jak najefektywniejsze promowanie witryny w internecie.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą kampanii Ad-Words.