Budowa stron internetowych

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów rozszerzyliśmy naszą ofertę o usługę budowy stron i sklepów internetowych. Projektowane przez nas strony dopasowane są do indywidualnych oczekiwań klienta oraz potrzeb danej działalności. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych.

Zapewniamy kompleksową realizacją projektów. Przed przystąpieniem do budowy strony internetowej przeprowadzamy analizę otoczenia, rozpoznanie potrzeb klienta oraz oczekiwań jego bieżących i przyszłych odbiorców. Dokładamy starań aby każdy projekt nie tylko spełniał oczekiwania i założenia określone przez zleceniodawcę, ale także by dawał możliwości rozwoju strony.

Przy tworzeniu stron internetowych zawsze mamy na uwadze dalszy rozwój witryny. Strony które budujemy można łatwo modyfikować i rozbudowywać wraz z rozwojem firmy.

Szczególną wagę przykładamy do stworzenia jak najlepszej struktury strony, która ma ogromne znaczenia w późniejszym procesie pozycjonowania.

Cały proces współpracy jest koordynowany przez jedną osobę, która kontaktuje się oraz dokonuje ustaleń z klientem a następnie buduje stronę internetową.

Obsługa po wdrożeniu

Po zbudowaniu strony klientowi przysługuje bezpłatny 12 miesięczny serwis – na zasadach gwarancji. W tym czasie każdy zauważany problem z serwisem zostaje rozwiązany bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Świadczymy również usługi związane z bieżącą aktualizacją i rozwojem strony internetowej.

Oferujemy też pozycjonowanie stron internetowych, usługi hostingowe oraz obsługę kampanii Ad-Words.